Váš košík je prázdný.
Vaše objednávka 0 ks | 0 Kč


720 331 871
ÚT-ČT: 10 - 21 PÁ: 10 - 22
SO: 11 - 22 NE,PO: ZAVŘENO

Informace o zpracování osobních údajů

1. Okamžikem registrace je zákazníkovi vytvořen účet, v rámci kterého jsou po dobu platnosti účtu zpracovány zákazníkovi osobní údaje.

2. Údaje o registraci nebo jednorázové objednávce výrobků chráněné dílny Pizzerie U Michala, včetně účtenky jsou firmou Radomíra Smetanová evidovány a chráněny v souladu s požadavky zákonů a mezinárodní směrnice GDPR.

3. Poskytnuté údaje budou použity výhradně pro vykrytí objednávky nebo objednávek v rámci provozu Pizzerie U Michala. Tyto údaje nebudou poskytovány jiným subjektům.

4. Poskytnuté údaje může provoz Pizzerie U Michala po udělení souhlasu zákazníka využít k rozesílání týdenní nabídky obědových menu a info o Pizzerii U Michala (změny v otevíracích hodinách apod.).

5. Veškeré údaje, které jsou v souvislosti s produkty Pizzerie U Michala zpracovávány, jsou zpracovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Tyto Podmínky jsou platné a účinné od 25.5.2018.

 


Výmaz osobních údajů

Nepřejete si již, aybchom evidovali o Vás jakékoliv osobní informace? Zadejte níže svoji e-mailovou adresu a po potvrzení odkazem, který Vám na ni zašleme, bude zrušena Vaše registrace, odběr novinek a smazány údaje u Vašich objednávek.
Email:


O Pizzerii U Michala

Informační oznámení: "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." Denně pro Vás připravujeme čerstvé suroviny a přísady, které pochází z kvalitní a prověřené distribuce Makro a Maso Žďársko. Každá pizza obsahuje, pšeničnou mouku, drcená rajčata a mozzarellu, pokud není uvedeno jinak. Na přání zákazníka lze mozzarellu nahradit uzeným eidamem. „Informace o obsažených alergenech naleznete na našich webových stránkách.“ Akceptujeme stravenky Gastro pass a Ticket restaurant v době obědů v max. počtu 1 stravenka na 1 pizzu. Našimi silnými stránkami je čistota kuchyně, chutná pizza, příjemný kolektiv a máme rádi Vás, naše zákazníky.